نمایندگی دایناکورد

تاریخچه شرکت دایناکورد

برند دایناکورد در سال 1974 توسط  Werner Pinternagel ایجاد شد. نام این برند تشکیل شده از دو قسمت است .

  • قسمت اول dyna که برگرفته از واژه یونانی dynami  به معنای قدرت
  • واژه دوم cord  که برگرفته از لغت لاتین Accordare به معنای هماهنگ سازی

در واقع هدف از انتخاب دایناکورد نمایش هماهنگی بین کاربر و دستگاه موسیقی به صورت برجسته است.

موسس این شرکت در سال 1974 اولین تیوب آمپلی فایر را که با نام MV1 شناخته می شود در سال 1974 مهندسی کرده است . این آمپلی فایر اولین نقطه تاریخی این برند به شمار می رود.  برند دایناکورد در سال 1948 به صورت رسمی و تجاری معرفی شده است .

بیوگرافی دایناکورد

شرکت دایناکورد آلمان به مدت 71 سال است که در زمینه تجهیزات صوتی حرفه ای به طراحی و مهندسی پرداخته است . محصولات دایناکورد از عملکردی بی نظیر و کیفیتی ویژه برخودار هستند که تعادل بی نظیری میان قدرت و  دقت دارا هستند .

شعار این شرکت سیستم های صوت حرفه ای است .

از اهداف این شرکت می توان به افزایش قدرت و پردازش در سیستم های صوتی در سرتاسر جهان اشاره کرد. در واقع این شرکت می خواهد بهترین ها را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. در واقع هدف اصلی این شرکت در اختیار قرار دادن امکاناتی است که با آن بتوانید به واضح ترین حالت ممکن صدا ها را بشنوید.

بر اساس گفته های شرکت دایناکورد این شرکت

  • در وهله اول به کیفیت صدا
  • در وهله دوم به مهندسی

 محصولاتش اهمیت می دهد.

اهداف دایناکورد

شرکت دایناکورد همواره در تلاش است که نوآوری ها را در تولید به کار گیرد و همراه با دانش و تجربه طولانی مدتش محصولاتی با کیفیت و همراه با نو آوری قرار دهد.

یکی دیگر از اهداف شرکت دایناکورد استفاده از بالاترین استاندارد های حرفه ای صوت است که صدایی منحصر به فرد و ویژه برای مخاطبان و هنرمندان ایجاد می کند.

از ویژگی های طراحی صنعتی این شرکت می توان به ترکیب ظاهری زیبا و بی نقص همراه با عملکردی بی نظیر و ستودنی اشاره نمود . در این شرکت تمامی جزئیات همچون خطوط صاف و بی نقص و صدایی شفاف و بدون نویز در نظر گرفته شده است .

این شرکت نسبت به دوام محصولات دایناکورد نسبت به سخت ترین شرایطی که ممکن است از این تجهیزات استفاده شود تعهد می دهد.

یکی دیگر از شعار های داینکاورد این است که شما می توانید با صدایی بلند و واضح شنیده شوید.

در شرکت دایناکورد علم و هنر دو عضو جدا نشدنی هستند که همواره این شرکت در تلاش است تا با روش های نوآورنه و با استفاده از تجربه هایی بی نظیر که نشأت گرفته از قدمت این شرکت است بهترین ها را برای مخاطبین و مشتریان خود ایجاد کند.

این شرکت مفتخر است که نام برند دایناکورد نشانگر سنت گذشته و نوآوری آینده است .

دسته بندی محصولات دایناکورد

  • میسکر صدا دایناکورد
  • پاور میکسر صدا  دایناکورد
  • آمپلی فایر  دایناکورد
  • بلند گو دایناکورد
  • سیستم پیجینگ دایناکورد

محصولات برتر دایناکورد

نمایندگی دایناکورد

شرکت پدیده صدا و تصویر ایرانیان یکی از بزرگترین نمایندگی های دایناکورد در استان البرز و شهرستان کرج به شمار می رود . این شرکت غالب محصولات دایناکورد را با گارانتی و ارسال رایگان در اختیار  شما مشتریان عزیز قرار خواهد داد. پدیده صدا و تصویر ایرانیان به عنوان نمایندگی دایناکورد تمامی موراد مربوطه به این برند را برای مشتریان پوشش می دهد. جهت مشاهده محصولات دایناکورد می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
Call Now Buttonتماس با ما 9 الی 20